UNUTMADIK

UNUTTURMAYACAĞIZ

 

 

BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 29.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:00
DOĞUKENT EDELERSPOR

-
DULKADİROĞLU 1337 SPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) GÜLTEN BOSTAN
(Y) AHMET UYDURAN
(G) MUSTAFA TIRAŞ
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
13:00
DOĞUKENT AEL SPOR

-
TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

(H) EKİN DEMİRKOL
(Y) KADRİYE AKGÜL
(Y) GÜLTEN BOSTAN
U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
DOĞUKENT ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

-
AEL SPOR

(H) MUSTAFA SERT
(Y) KADRİYE AKGÜL
(Y) EKİN DEMİRKOL
(G) ALİ AYTEMİZ
U17 20.04.2024
Cumartesi
17:00
DOĞUKENT KÜMBETSPOR

-
ARSAN SÜMERSPOR

(H) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) MERT DEMİR
(Y) AHMET UYDURAN
(G) NECMETTİN KAHRAMANOĞLU
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
FERHUŞ ULUDAZSPOR

-
HELETE DEMİRSPOR

(H) MEHMET GÖKÇELİ
(Y) ENES DEMİREL
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
(G) MUSTAFA GÖK
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
17:00
FERHUŞ HELETE DEMİRSPOR

-
BÖRTEÇİNSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:00
MERKEZ1 1962 KARTALSPOR

-
DÖNGELE BOZDAĞSPOR

(H) MEHMET ŞAHAN
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) SÜMEYYE KARABULUT
(G) ADNAN FINDIK
U17 20.04.2024
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

-
AS VEFA

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MEHMET ŞAHAN
(Y) CANSEL GÜRLEK
(G) ŞABAN NEDİRLİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) MURAT ÇALIŞKANER
(G) LOKMAN KARASU
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
17:00
MERKEZ1 AS VEFA

-
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) CANSEL GÜRLEK
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
11:00
DOĞUKENT KURTULUŞ 1920 SPOR

-
EDELERSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
(G) ABDULKERİM KOCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:30
DOĞUKENT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
AFŞİNSPOR

(H) ZÜLFİKAR TUTAK
(Y) MEHMET ŞAHAN
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
DOĞUKENT ULUDAZSPOR

-
MAĞRALI FİDANSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
(G) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
11:00
FERHUŞ DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
DÖNGELE BOZDAĞSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) GÜLTEN BOSTAN
(G) FATİH ESKALEN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
10:00
MERKEZ1 KÜMBETSPOR

-
1962 KARTALSPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) SÜMEYYE KARABULUT
(G) ÖMER KAMAN
1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
12:00
MERKEZ1 BERTİZSPOR

-
ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
14:00
MERKEZ1 GÖKSUN ÜLKÜSPOR

-
ONİKİŞUBATSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
16:00
MERKEZ1 PAZARCIK AKSUSPOR

-
KOÇ CRİSTALSPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
18:00
MERKEZ1 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

-
TURKUAZSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) ALİ BUDAK
(Y) MURAT TOPALGEZ
(G) MUSTAFA CEREN
U17 23.04.2024
Salı
10:00
DOĞUKENT AS VEFA

-
EDELERSPOR

U17 23.04.2024
Salı
12:00
DOĞUKENT DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
KÜMBETSPOR

U17 23.04.2024
Salı
14:00
DOĞUKENT TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

U17 23.04.2024
Salı
16:00
DOĞUKENT HELETE DEMİRSPOR

-
KARTALGÜCÜSPOR

U17 23.04.2024
Salı
10:00
MERKEZ1 DÖNGELE BOZDAĞSPOR

-
ONİKİŞUBATSPOR

U17 23.04.2024
Salı
12:00
MERKEZ1 KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

-
ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

U17 23.04.2024
Salı
14:00
MERKEZ1 AEL SPOR

-
ULUDAZSPOR

U17 23.04.2024
Salı
16:00
MERKEZ1 ARSAN SÜMERSPOR

-
1962 KARTALSPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:00
DOĞUKENT EDELERSPOR

-
DULKADİROĞLU 1337 SPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) GÜLTEN BOSTAN
(Y) AHMET UYDURAN
(G) MUSTAFA TIRAŞ
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
13:00
DOĞUKENT AEL SPOR

-
TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

(H) EKİN DEMİRKOL
(Y) KADRİYE AKGÜL
(Y) GÜLTEN BOSTAN
U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
DOĞUKENT ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

-
AEL SPOR

(H) MUSTAFA SERT
(Y) KADRİYE AKGÜL
(Y) EKİN DEMİRKOL
(G) ALİ AYTEMİZ
U17 20.04.2024
Cumartesi
17:00
DOĞUKENT KÜMBETSPOR

-
ARSAN SÜMERSPOR

(H) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) MERT DEMİR
(Y) AHMET UYDURAN
(G) NECMETTİN KAHRAMANOĞLU
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
FERHUŞ ULUDAZSPOR

-
HELETE DEMİRSPOR

(H) MEHMET GÖKÇELİ
(Y) ENES DEMİREL
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
(G) MUSTAFA GÖK
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
17:00
FERHUŞ HELETE DEMİRSPOR

-
BÖRTEÇİNSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:00
MERKEZ1 1962 KARTALSPOR

-
DÖNGELE BOZDAĞSPOR

(H) MEHMET ŞAHAN
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) SÜMEYYE KARABULUT
(G) ADNAN FINDIK
U17 20.04.2024
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

-
AS VEFA

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MEHMET ŞAHAN
(Y) CANSEL GÜRLEK
(G) ŞABAN NEDİRLİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) MURAT ÇALIŞKANER
(G) LOKMAN KARASU
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
17:00
MERKEZ1 AS VEFA

-
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) CANSEL GÜRLEK
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
11:00
DOĞUKENT KURTULUŞ 1920 SPOR

-
EDELERSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
(G) ABDULKERİM KOCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:30
DOĞUKENT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
AFŞİNSPOR

(H) ZÜLFİKAR TUTAK
(Y) MEHMET ŞAHAN
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
DOĞUKENT ULUDAZSPOR

-
MAĞRALI FİDANSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(Y) ZEYNEP GÜLELLİ
(G) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
11:00
FERHUŞ DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
DÖNGELE BOZDAĞSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) GÜLTEN BOSTAN
(G) FATİH ESKALEN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
10:00
MERKEZ1 KÜMBETSPOR

-
1962 KARTALSPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) SÜMEYYE KARABULUT
(G) ÖMER KAMAN
1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
12:00
MERKEZ1 BERTİZSPOR

-
ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
14:00
MERKEZ1 GÖKSUN ÜLKÜSPOR

-
ONİKİŞUBATSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
16:00
MERKEZ1 PAZARCIK AKSUSPOR

-
KOÇ CRİSTALSPOR

2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
18:00
MERKEZ1 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

-
TURKUAZSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) ALİ BUDAK
(Y) MURAT TOPALGEZ
(G) MUSTAFA CEREN
U17 23.04.2024
Salı
10:00
DOĞUKENT AS VEFA

-
EDELERSPOR

U17 23.04.2024
Salı
12:00
DOĞUKENT DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
KÜMBETSPOR

U17 23.04.2024
Salı
14:00
DOĞUKENT TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

U17 23.04.2024
Salı
16:00
DOĞUKENT HELETE DEMİRSPOR

-
KARTALGÜCÜSPOR

U17 23.04.2024
Salı
10:00
MERKEZ1 DÖNGELE BOZDAĞSPOR

-
ONİKİŞUBATSPOR

U17 23.04.2024
Salı
12:00
MERKEZ1 KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

-
ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

U17 23.04.2024
Salı
14:00
MERKEZ1 AEL SPOR

-
ULUDAZSPOR

U17 23.04.2024
Salı
16:00
MERKEZ1 ARSAN SÜMERSPOR

-
1962 KARTALSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
12:00
MERKEZ1 BERTİZSPOR

-
ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
14:00
MERKEZ1 GÖKSUN ÜLKÜSPOR

-
ONİKİŞUBATSPOR

1.AMATÖR PLAY-OFF 21.04.2024
Pazar
16:00
MERKEZ1 PAZARCIK AKSUSPOR

-
KOÇ CRİSTALSPOR

2.AMATÖR LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
11:00
DOĞUKENT KURTULUŞ 1920 SPOR

-
EDELERSPOR

MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
MEHMET GÖKÇELİ
ABDULKERİM KOCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:30
DOĞUKENT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
AFŞİNSPOR

ZÜLFİKAR TUTAK
MEHMET ŞAHAN
ZEYNEP GÜLELLİ
İSMAİL GEDEMENLİ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
DOĞUKENT ULUDAZSPOR

-
MAĞRALI FİDANSPOR

TAYYİP AĞZITATLI
EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
ZEYNEP GÜLELLİ
ÜMİT BARIŞ BAYHAN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
11:00
FERHUŞ DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ÖKKEŞ GÖNEN
MUSTAFA BAĞCIVAN
GÜLTEN BOSTAN
FATİH ESKALEN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
10:00
MERKEZ1 KÜMBETSPOR

-
1962 KARTALSPOR

MEHMET ŞİŞMAN
RAMAZAN YÜCE
SÜMEYYE KARABULUT
ÖMER KAMAN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
18:00
MERKEZ1 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

-
TURKUAZSPOR

HASAN UYDURAN
ALİ BUDAK
MURAT TOPALGEZ
MUSTAFA CEREN
U17 LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
DOĞUKENT ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

-
AEL SPOR

MUSTAFA SERT
KADRİYE AKGÜL
EKİN DEMİRKOL
ALİ AYTEMİZ
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
FERHUŞ ULUDAZSPOR

-
HELETE DEMİRSPOR

MEHMET GÖKÇELİ
ENES DEMİREL
ZEYNEP GÜLELLİ
MUSTAFA GÖK
U17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
ÖKKEŞ GÖNEN
MURAT ÇALIŞKANER
LOKMAN KARASU
U17 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 23.04.2024
Salı
14:00
DOĞUKENT TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

U17 23.04.2024
Salı
16:00
DOĞUKENT HELETE DEMİRSPOR

-
KARTALGÜCÜSPOR

U17 23.04.2024
Salı
12:00
MERKEZ1 KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

-
ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

U17 23.04.2024
Salı
14:00
MERKEZ1 AEL SPOR

-
ULUDAZSPOR

U17 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:00
DOĞUKENT EDELERSPOR

-
DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ÖKKEŞ GÖNEN
GÜLTEN BOSTAN
AHMET UYDURAN
MUSTAFA TIRAŞ
U17 20.04.2024
Cumartesi
17:00
DOĞUKENT KÜMBETSPOR

-
ARSAN SÜMERSPOR

MUSTAFA BAĞCIVAN
MERT DEMİR
AHMET UYDURAN
NECMETTİN KAHRAMANOĞLU
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:00
MERKEZ1 1962 KARTALSPOR

-
DÖNGELE BOZDAĞSPOR

MEHMET ŞAHAN
RAMAZAN YÜCE
SÜMEYYE KARABULUT
ADNAN FINDIK
U17 20.04.2024
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

-
AS VEFA

MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
MEHMET ŞAHAN
CANSEL GÜRLEK
ŞABAN NEDİRLİ
U17 LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 23.04.2024
Salı
10:00
DOĞUKENT AS VEFA

-
EDELERSPOR

U17 23.04.2024
Salı
12:00
DOĞUKENT DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
KÜMBETSPOR

U17 23.04.2024
Salı
10:00
MERKEZ1 DÖNGELE BOZDAĞSPOR

-
ONİKİŞUBATSPOR

U17 23.04.2024
Salı
16:00
MERKEZ1 ARSAN SÜMERSPOR

-
1962 KARTALSPOR

U15 PLAY-OFF LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
13:00
DOĞUKENT AEL SPOR

-
TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

EKİN DEMİRKOL
KADRİYE AKGÜL
GÜLTEN BOSTAN
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
17:00
FERHUŞ HELETE DEMİRSPOR

-
BÖRTEÇİNSPOR

TAYYİP AĞZITATLI
MEHMET GÖKÇELİ
ZEYNEP GÜLELLİ
U15 PLAY-OFF 20.04.2024
Cumartesi
17:00
MERKEZ1 AS VEFA

-
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

FURKAN ONUR SARIOĞLAN
EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
CANSEL GÜRLEK

UNUTMADIK

UNUTTURMAYACAĞIZ