BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 21.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 30.01.2023
Pazartesi
12:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

3-3
ALTINYILDIZSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
U12 30.01.2023
Pazartesi
13:00
BATIPARK MAĞRALI FİDANSPOR

5-0
KOÇ CRİSTALSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
U12 30.01.2023
Pazartesi
14:00
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

5-0
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 30.01.2023
Pazartesi
15:00
BATIPARK K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

6-2
1962 KARTALSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 30.01.2023
Pazartesi
16:00
BATIPARK MARAŞSPOR

5-0
ARSAN SÜMERSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U12 30.01.2023
Pazartesi
00:00
YOK AS VEFA

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ULUDAZSPOR

U12 30.01.2023
Pazartesi
00:00
YOK ATC ATLETİC MARAŞSPOR

3-0
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

Ligden Çekildi

U12 31.01.2023
Salı
12:00
BATIPARK HELETE DEMİRSPOR

0-0
KARTALGÜCÜSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
U12 31.01.2023
Salı
14:00
BATIPARK NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

0-2
BERTİZSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
U12 31.01.2023
Salı
15:00
BATIPARK ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-4
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) EREN KURTOĞLU
U15 31.01.2023
Salı
16:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

1-1
1962 KARTALSPOR

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(Y) AHMET UYDURAN
U15 01.02.2023
Çarşamba
11:00
BATIPARK K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

13-1
KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) MERT KAAN MORKAYA
(Y) MEHMET ALİ YÜCEL
U15 01.02.2023
Çarşamba
13:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

-
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) ESRA SEVİLİR
(Y) BETÜL ÇİLO
U15 01.02.2023
Çarşamba
15:00
BATIPARK AS VEFA

3-3
ULUDAZSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MUSTAFA KÖÇEBER
(Y) METEHAN KARAMAN
U15 01.02.2023
Çarşamba
13:00
MERKEZ1 ETEM TAMBAYSPOR

-
KARTALGÜCÜSPOR

(H) ESHABİL AVCI
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(Y) AHMET UYDURAN
U12 01.02.2023
Çarşamba
14:30
MERKEZ1 ETEM TAMBAYSPOR

4-0
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) RAMAZAN YÜCE
U12 02.02.2023
Perşembe
11:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
U12 02.02.2023
Perşembe
12:00
BATIPARK BERTİZSPOR

1-3
ETEM TAMBAYSPOR

(H) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
U12 02.02.2023
Perşembe
13:00
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

1-3
HELETE DEMİRSPOR

(H) İSMAİL ÇİRİŞ
U12 02.02.2023
Perşembe
14:00
BATIPARK TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3-1
MARAŞSPOR

(H) İSMAİL ÇİRİŞ
U12 02.02.2023
Perşembe
15:00
BATIPARK KURTULUŞ FUTBOLSPOR

3-1
NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

(H) ALİ BUDAK
U12 02.02.2023
Perşembe
16:00
BATIPARK KARTALGÜCÜSPOR

1-0
ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

(H) ALİ BUDAK
U12 02.02.2023
Perşembe
00:00
YOK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

Ligden Çekildi

0-3
AS VEFA

U12 03.02.2023
Cuma
13:00
BATIPARK 1962 KARTALSPOR

3-0
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 03.02.2023
Cuma
14:00
BATIPARK ALTINYILDIZSPOR

3-2
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 03.02.2023
Cuma
15:00
BATIPARK ULUDAZSPOR

5-0
KOÇ CRİSTALSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U12 03.02.2023
Cuma
16:00
BATIPARK MAĞRALI FİDANSPOR

1-0
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U15 04.02.2023
Cumartesi
10:00
BATIPARK DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
AS VEFA

(H) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) ESRA SEVİLİR
(Y) ESRA KÖSEOĞLU
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:30
BATIPARK ARSAN SÜMERSPOR

-
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
(Y) CEYHUN EMRE ÇİÇEK
(Y) BATUHAN SEMERKANT
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
13:00
BATIPARK AS VEFA

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(G) HALİL İBRAHİM AYDIN
U15 04.02.2023
Cumartesi
15:00
BATIPARK TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MERT DEMİR
(Y) MEHMET GÖKMEN KARA
U15 04.02.2023
Cumartesi
16:30
BATIPARK ULUDAZSPOR

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) ERKAN BOZLAK
(Y) MURAT ÇALIŞKANER
(Y) HÜSEYİN TUĞRUL US
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:00
DOĞUKENT HELETE DEMİRSPOR

-
BERTİZSPOR

(H) YUSUF KUTLU
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
(Y) MUHAMMED MUSTAFA ÇOLAK
U15 04.02.2023
Cumartesi
13:30
DOĞUKENT GÖKSUN ÜLKÜSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) ESHABİL AVCI
(Y) YUSUF GEYİK
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
16:00
DOĞUKENT ATC ATLETİC MARAŞSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
(Y) EREN KURTOĞLU
(G) MUSTAFA TIRAŞ
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:00
MERKEZ1 KARTALGÜCÜSPOR

-
K.MARAŞ BATIKALESPOR

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) BETÜL ÇİLO
(Y) METEHAN KARAMAN
U15 04.02.2023
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 PAZARCIK AKSUSPOR

-
ETEM TAMBAYSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) CUMA TOPAL
(Y) KADRİYE AKGÜL
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) YAHYA YENEN
(Y) İSMAİL ÇİRİŞ
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(G) EMRE KARAKUZU
U15 04.02.2023
Cumartesi
00:00
YOK AEL SPOR

3-0
NURHAK BELEDİYESPOR

Ligden Çekildi

1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
11:00
BATIPARK ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-4
FERHUŞ KARACASUSPOR

(H) YUNUS YILDIZ
(Y) MURAT MENGÜCEK
(Y) RAMAZAN YÜCE
(G) ADNAN FINDIK
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
BATIPARK ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-5
GÖKSUN ÜLKÜSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(G) SELAHATTİN ABACI
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
BATIPARK NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

3-2
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) MİKAİL MEŞE
(Y) ALİ BUDAK
(Y) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(G) MUSTAFA BARMAN
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
17:00
BATIPARK ARSAN SÜMERSPOR

0-11
KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

(H) ADEM ŞAHAN
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) ABDULSAMET SAĞIR
(G) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
U15 05.02.2023
Pazar
10:30
DOĞUKENT ALTINYILDIZSPOR

0-10
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) MURAT TOPALGEZ
(Y) HÜSEYİN EREN CANLI
(Y) AYŞE NUR BİŞKİN
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
DOĞUKENT KOÇ CRİSTALSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
AFŞİN BLD.SPOR

(H) MUSTAFA SERT
(Y) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) MURAT TOPALGEZ
(G) ALİ AYTEMİZ
U15 05.02.2023
Pazar
16:00
DOĞUKENT 1962 KARTALSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
NECİP FAZILSPOR

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
(Y) MERT KAAN MORKAYA
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:30
MERKEZ1 KARAZİYARETSPOR

3-0
ANADOLU GENÇLİKSPOR

(H) YUSUF KUTLU
(Y) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(G) GÜNSELİ ÖZ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
PAZARCIK PAZARCIK AKSUSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
HELETE DEMİRSPOR

(H) MUSA MURAT EMRE
(Y) ERKAN BOZLAK
(Y) ENES DEMİREL
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
TÜRKOĞLU TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5-0
KURTULUŞ FUTBOLSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) ESHABİL AVCI
(Y) MUHAMMET ARİF ÖZTÜRK
(G) ABDULKERİM KOCA
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 30.01.2023
Pazartesi
12:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

3-3
ALTINYILDIZSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
U12 30.01.2023
Pazartesi
13:00
BATIPARK MAĞRALI FİDANSPOR

5-0
KOÇ CRİSTALSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
U12 30.01.2023
Pazartesi
14:00
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

5-0
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 30.01.2023
Pazartesi
15:00
BATIPARK K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

6-2
1962 KARTALSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 30.01.2023
Pazartesi
16:00
BATIPARK MARAŞSPOR

5-0
ARSAN SÜMERSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U12 30.01.2023
Pazartesi
00:00
YOK AS VEFA

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ULUDAZSPOR

U12 30.01.2023
Pazartesi
00:00
YOK ATC ATLETİC MARAŞSPOR

3-0
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

Ligden Çekildi

U12 31.01.2023
Salı
12:00
BATIPARK HELETE DEMİRSPOR

0-0
KARTALGÜCÜSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
U12 31.01.2023
Salı
14:00
BATIPARK NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

0-2
BERTİZSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
U12 31.01.2023
Salı
15:00
BATIPARK ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-4
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) EREN KURTOĞLU
U15 31.01.2023
Salı
16:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

1-1
1962 KARTALSPOR

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(Y) AHMET UYDURAN
U15 01.02.2023
Çarşamba
11:00
BATIPARK K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

13-1
KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) MERT KAAN MORKAYA
(Y) MEHMET ALİ YÜCEL
U15 01.02.2023
Çarşamba
13:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

-
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) ESRA SEVİLİR
(Y) BETÜL ÇİLO
U15 01.02.2023
Çarşamba
15:00
BATIPARK AS VEFA

3-3
ULUDAZSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MUSTAFA KÖÇEBER
(Y) METEHAN KARAMAN
U15 01.02.2023
Çarşamba
13:00
MERKEZ1 ETEM TAMBAYSPOR

-
KARTALGÜCÜSPOR

(H) ESHABİL AVCI
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(Y) AHMET UYDURAN
U12 01.02.2023
Çarşamba
14:30
MERKEZ1 ETEM TAMBAYSPOR

4-0
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) RAMAZAN YÜCE
U12 02.02.2023
Perşembe
11:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
U12 02.02.2023
Perşembe
12:00
BATIPARK BERTİZSPOR

1-3
ETEM TAMBAYSPOR

(H) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
U12 02.02.2023
Perşembe
13:00
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

1-3
HELETE DEMİRSPOR

(H) İSMAİL ÇİRİŞ
U12 02.02.2023
Perşembe
14:00
BATIPARK TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3-1
MARAŞSPOR

(H) İSMAİL ÇİRİŞ
U12 02.02.2023
Perşembe
15:00
BATIPARK KURTULUŞ FUTBOLSPOR

3-1
NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

(H) ALİ BUDAK
U12 02.02.2023
Perşembe
16:00
BATIPARK KARTALGÜCÜSPOR

1-0
ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

(H) ALİ BUDAK
U12 02.02.2023
Perşembe
00:00
YOK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

Ligden Çekildi

0-3
AS VEFA

U12 03.02.2023
Cuma
13:00
BATIPARK 1962 KARTALSPOR

3-0
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 03.02.2023
Cuma
14:00
BATIPARK ALTINYILDIZSPOR

3-2
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 03.02.2023
Cuma
15:00
BATIPARK ULUDAZSPOR

5-0
KOÇ CRİSTALSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U12 03.02.2023
Cuma
16:00
BATIPARK MAĞRALI FİDANSPOR

1-0
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U15 04.02.2023
Cumartesi
10:00
BATIPARK DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
AS VEFA

(H) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) ESRA SEVİLİR
(Y) ESRA KÖSEOĞLU
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:30
BATIPARK ARSAN SÜMERSPOR

-
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
(Y) CEYHUN EMRE ÇİÇEK
(Y) BATUHAN SEMERKANT
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
13:00
BATIPARK AS VEFA

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(G) HALİL İBRAHİM AYDIN
U15 04.02.2023
Cumartesi
15:00
BATIPARK TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MERT DEMİR
(Y) MEHMET GÖKMEN KARA
U15 04.02.2023
Cumartesi
16:30
BATIPARK ULUDAZSPOR

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) ERKAN BOZLAK
(Y) MURAT ÇALIŞKANER
(Y) HÜSEYİN TUĞRUL US
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:00
DOĞUKENT HELETE DEMİRSPOR

-
BERTİZSPOR

(H) YUSUF KUTLU
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
(Y) MUHAMMED MUSTAFA ÇOLAK
U15 04.02.2023
Cumartesi
13:30
DOĞUKENT GÖKSUN ÜLKÜSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) ESHABİL AVCI
(Y) YUSUF GEYİK
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
16:00
DOĞUKENT ATC ATLETİC MARAŞSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
(Y) EREN KURTOĞLU
(G) MUSTAFA TIRAŞ
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:00
MERKEZ1 KARTALGÜCÜSPOR

-
K.MARAŞ BATIKALESPOR

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) BETÜL ÇİLO
(Y) METEHAN KARAMAN
U15 04.02.2023
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 PAZARCIK AKSUSPOR

-
ETEM TAMBAYSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) CUMA TOPAL
(Y) KADRİYE AKGÜL
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) YAHYA YENEN
(Y) İSMAİL ÇİRİŞ
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(G) EMRE KARAKUZU
U15 04.02.2023
Cumartesi
00:00
YOK AEL SPOR

3-0
NURHAK BELEDİYESPOR

Ligden Çekildi

1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
11:00
BATIPARK ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-4
FERHUŞ KARACASUSPOR

(H) YUNUS YILDIZ
(Y) MURAT MENGÜCEK
(Y) RAMAZAN YÜCE
(G) ADNAN FINDIK
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
BATIPARK ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-5
GÖKSUN ÜLKÜSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(G) SELAHATTİN ABACI
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
BATIPARK NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

3-2
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) MİKAİL MEŞE
(Y) ALİ BUDAK
(Y) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(G) MUSTAFA BARMAN
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
17:00
BATIPARK ARSAN SÜMERSPOR

0-11
KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

(H) ADEM ŞAHAN
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) ABDULSAMET SAĞIR
(G) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
U15 05.02.2023
Pazar
10:30
DOĞUKENT ALTINYILDIZSPOR

0-10
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) MURAT TOPALGEZ
(Y) HÜSEYİN EREN CANLI
(Y) AYŞE NUR BİŞKİN
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
DOĞUKENT KOÇ CRİSTALSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
AFŞİN BLD.SPOR

(H) MUSTAFA SERT
(Y) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) MURAT TOPALGEZ
(G) ALİ AYTEMİZ
U15 05.02.2023
Pazar
16:00
DOĞUKENT 1962 KARTALSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
NECİP FAZILSPOR

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
(Y) MERT KAAN MORKAYA
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:30
MERKEZ1 KARAZİYARETSPOR

3-0
ANADOLU GENÇLİKSPOR

(H) YUSUF KUTLU
(Y) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(G) GÜNSELİ ÖZ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
PAZARCIK PAZARCIK AKSUSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
HELETE DEMİRSPOR

(H) MUSA MURAT EMRE
(Y) ERKAN BOZLAK
(Y) ENES DEMİREL
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
TÜRKOĞLU TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5-0
KURTULUŞ FUTBOLSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) ESHABİL AVCI
(Y) MUHAMMET ARİF ÖZTÜRK
(G) ABDULKERİM KOCA
1.AMATÖR LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
11:00
BATIPARK ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-4
FERHUŞ KARACASUSPOR

(H) YUNUS YILDIZ
(Y) MURAT MENGÜCEK
(Y) RAMAZAN YÜCE
(G) ADNAN FINDIK
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
BATIPARK ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-5
GÖKSUN ÜLKÜSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(G) SELAHATTİN ABACI
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
BATIPARK NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

3-2
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) MİKAİL MEŞE
(Y) ALİ BUDAK
(Y) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(G) MUSTAFA BARMAN
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
17:00
BATIPARK ARSAN SÜMERSPOR

0-11
KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

(H) ADEM ŞAHAN
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) ABDULSAMET SAĞIR
(G) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
DOĞUKENT KOÇ CRİSTALSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
AFŞİN BLD.SPOR

(H) MUSTAFA SERT
(Y) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) MURAT TOPALGEZ
(G) ALİ AYTEMİZ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:30
MERKEZ1 KARAZİYARETSPOR

3-0
ANADOLU GENÇLİKSPOR

(H) YUSUF KUTLU
(Y) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(G) GÜNSELİ ÖZ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
PAZARCIK PAZARCIK AKSUSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
HELETE DEMİRSPOR

(H) MUSA MURAT EMRE
(Y) ERKAN BOZLAK
(Y) ENES DEMİREL
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
1.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
TÜRKOĞLU TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5-0
KURTULUŞ FUTBOLSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) ESHABİL AVCI
(Y) MUHAMMET ARİF ÖZTÜRK
(G) ABDULKERİM KOCA
U18 PLAYOF LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
13:00
BATIPARK AS VEFA

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(G) HALİL İBRAHİM AYDIN
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
16:00
DOĞUKENT ATC ATLETİC MARAŞSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
(Y) EREN KURTOĞLU
(G) MUSTAFA TIRAŞ
U18 PLAYOF 04.02.2023
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) YAHYA YENEN
(Y) İSMAİL ÇİRİŞ
(Y) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
(G) EMRE KARAKUZU
U15 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 31.01.2023
Salı
16:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

1-1
1962 KARTALSPOR

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(Y) AHMET UYDURAN
U15 01.02.2023
Çarşamba
11:00
BATIPARK K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

13-1
KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

(H) TAYYİP AĞZITATLI
(Y) MERT KAAN MORKAYA
(Y) MEHMET ALİ YÜCEL
U15 01.02.2023
Çarşamba
13:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

-
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) HASAN UYDURAN
(Y) ESRA SEVİLİR
(Y) BETÜL ÇİLO
U15 01.02.2023
Çarşamba
15:00
BATIPARK AS VEFA

3-3
ULUDAZSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MUSTAFA KÖÇEBER
(Y) METEHAN KARAMAN
U15 01.02.2023
Çarşamba
13:00
MERKEZ1 ETEM TAMBAYSPOR

-
KARTALGÜCÜSPOR

(H) ESHABİL AVCI
(Y) YUNUS EMRE BÜYÜKSAKALLI
(Y) AHMET UYDURAN
U15 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 04.02.2023
Cumartesi
10:00
BATIPARK DULKADİROĞLU 1337 SPOR

-
AS VEFA

(H) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) ESRA SEVİLİR
(Y) ESRA KÖSEOĞLU
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:30
BATIPARK ARSAN SÜMERSPOR

-
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
(Y) CEYHUN EMRE ÇİÇEK
(Y) BATUHAN SEMERKANT
U15 04.02.2023
Cumartesi
15:00
BATIPARK TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET ETHEM TUNÇBİLEK
(Y) MERT DEMİR
(Y) MEHMET GÖKMEN KARA
U15 04.02.2023
Cumartesi
16:30
BATIPARK ULUDAZSPOR

-
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) ERKAN BOZLAK
(Y) MURAT ÇALIŞKANER
(Y) HÜSEYİN TUĞRUL US
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:00
DOĞUKENT HELETE DEMİRSPOR

-
BERTİZSPOR

(H) YUSUF KUTLU
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
(Y) MUHAMMED MUSTAFA ÇOLAK
U15 04.02.2023
Cumartesi
13:30
DOĞUKENT GÖKSUN ÜLKÜSPOR

-
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) ESHABİL AVCI
(Y) YUSUF GEYİK
(Y) MEHMET GÖKÇELİ
U15 04.02.2023
Cumartesi
11:00
MERKEZ1 KARTALGÜCÜSPOR

-
K.MARAŞ BATIKALESPOR

(H) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
(Y) BETÜL ÇİLO
(Y) METEHAN KARAMAN
U15 04.02.2023
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 PAZARCIK AKSUSPOR

-
ETEM TAMBAYSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) CUMA TOPAL
(Y) KADRİYE AKGÜL
U15 04.02.2023
Cumartesi
00:00
YOK AEL SPOR

3-0
NURHAK BELEDİYESPOR

Ligden Çekildi

U15 05.02.2023
Pazar
10:30
DOĞUKENT ALTINYILDIZSPOR

0-10
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) MURAT TOPALGEZ
(Y) HÜSEYİN EREN CANLI
(Y) AYŞE NUR BİŞKİN
U15 05.02.2023
Pazar
16:00
DOĞUKENT 1962 KARTALSPOR

-
HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE OYNANMADI
NECİP FAZILSPOR

(H) MEHMET CAN TAŞKIN
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
(Y) MERT KAAN MORKAYA
U12 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 30.01.2023
Pazartesi
12:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

3-3
ALTINYILDIZSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
U12 30.01.2023
Pazartesi
13:00
BATIPARK MAĞRALI FİDANSPOR

5-0
KOÇ CRİSTALSPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
U12 30.01.2023
Pazartesi
14:00
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

5-0
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 30.01.2023
Pazartesi
15:00
BATIPARK K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

6-2
1962 KARTALSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 30.01.2023
Pazartesi
16:00
BATIPARK MARAŞSPOR

5-0
ARSAN SÜMERSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U12 30.01.2023
Pazartesi
00:00
YOK AS VEFA

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ULUDAZSPOR

U12 30.01.2023
Pazartesi
00:00
YOK ATC ATLETİC MARAŞSPOR

3-0
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

Ligden Çekildi

U12 31.01.2023
Salı
12:00
BATIPARK HELETE DEMİRSPOR

0-0
KARTALGÜCÜSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
U12 31.01.2023
Salı
14:00
BATIPARK NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

0-2
BERTİZSPOR

(H) EMİR MUHİTTİN ÜÇGÖZ
U12 31.01.2023
Salı
15:00
BATIPARK ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-4
KURTULUŞ 1920 SPOR

(H) EREN KURTOĞLU
U12 01.02.2023
Çarşamba
14:30
MERKEZ1 ETEM TAMBAYSPOR

4-0
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) RAMAZAN YÜCE
U12 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 02.02.2023
Perşembe
11:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
U12 02.02.2023
Perşembe
12:00
BATIPARK BERTİZSPOR

1-3
ETEM TAMBAYSPOR

(H) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
U12 02.02.2023
Perşembe
13:00
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

1-3
HELETE DEMİRSPOR

(H) İSMAİL ÇİRİŞ
U12 02.02.2023
Perşembe
14:00
BATIPARK TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3-1
MARAŞSPOR

(H) İSMAİL ÇİRİŞ
U12 02.02.2023
Perşembe
15:00
BATIPARK KURTULUŞ FUTBOLSPOR

3-1
NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

(H) ALİ BUDAK
U12 02.02.2023
Perşembe
16:00
BATIPARK KARTALGÜCÜSPOR

1-0
ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

(H) ALİ BUDAK
U12 02.02.2023
Perşembe
00:00
YOK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

Ligden Çekildi

0-3
AS VEFA

U12 03.02.2023
Cuma
13:00
BATIPARK 1962 KARTALSPOR

3-0
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 03.02.2023
Cuma
14:00
BATIPARK ALTINYILDIZSPOR

3-2
ATC ATLETİC MARAŞSPOR

(H) ENES DEMİREL
U12 03.02.2023
Cuma
15:00
BATIPARK ULUDAZSPOR

5-0
KOÇ CRİSTALSPOR

(H) YUSUF KUTLU
U12 03.02.2023
Cuma
16:00
BATIPARK MAĞRALI FİDANSPOR

1-0
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

(H) YUSUF KUTLU